Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Zabawki

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

ABC Data dysponuje szeroką – liczącą kilkanaście tysięcy pozycji – ofertą zabawek największych i najbardziej znanych światowych producentów.

Poszerzając swoje portfolio o tę kategorię, dystrybutor kierował się ścisłymi kryteriami, takimi jak jakość, bezpieczeństwo i walory edukacyjne. Oferta obejmuje zabawki dla wszystkich grup wiekowych: zabawki dla najmłodszych, tradycyjne zabawki takie jak lalki firmy Mattel, czy klocki Lego, gry, układanki, modele, a także zabawki elektroniczne oraz nowoczesne, rozbudowane zestawy edukacyjne (np. uczące praktycznych umiejętności, czy wprowadzające dzieci w świat nauki), wymagające inwencji i kreatywności. Rozpiętość i różnorodność portfolio ABC Data w tej kategorii produktów umożliwia pełne zaopatrzenie praktycznie każdego sklepu z zabawkami i zaspokojenie potrzeb Klientów niezależnie od płci, wieku i upodobań dzieci.

Kategoria ZABAWKI obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11
Logo 12
Logo 13
Logo 14
Logo 15

ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. 25-letnie doświadczenie i doskonała znajomość trendów pozwalają Spółce nie tylko podążać za rynkiem, ale również wpływać na jego kształt i przyszłość.

Systematycznie poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne grupy produktowe, wskazując Partnerom kierunki, w których może rozwijać się ich biznes. Oferując wysokomarżowe produkty, takie jak zabawki i gry, narzędzia, elektronarzędzia oraz artykuły biurowe, dystrybutor pomaga im zwiększać zyskowność i kreować nowe obszary działalności. Systematyczne poszerzanie portfolio, nacisk na kompleksowość oferty i najwyższą jakość produktów jest elementem strategii rozwoju Spółki. Dlatego też ABC Data nieustannie analizuje rynek, rozpoznaje nowe tendencje i identyfikuje perspektywiczne marki.

Poprzez autorską platformę zakupów internetowych InterLink dystrybutor udostępnia Partnerom portfolio kilkunastu tysięcy produktów najpopularniejszych światowych marek. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom logistycznym i informatycznym gwarantuje, że produkty z jego katalogu online trafią do każdego Partnera w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w ABC Data.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod