Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Wyposażenie biura

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje zarówno duży sprzęt niezbędny w każdym nowoczesnym biurze, jak i tradycyjne, drobne akcesoria biurowe.

ABC Data jest dystrybutorem urządzeń, bez których trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie firmy, takich jak: kopiarki, niszczarki, sejfy, systemy POS, tablice interaktywne, czy klimatyzatory. W ofercie znajdują się też m.in. bindownice, laminatory i drobne przybory biurowe, których wykorzystanie i przydatność nie zmieniły się od dziesiątków lat. Niezależnie od tego, czy Klienci potrzebują tylko najbardziej typowych akcesoriów, czy też mają ambicje, by wyposażenie biura odpowiadało wszystkim trendom nowoczesności, oferta ABC Data zaspokoi ich potrzeby i oczekiwania. 
 

Kategoria WYPOSAŻENIE BIURA obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod