Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Peryferia

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje urządzenia drukujące, skanujące, niszczarki, monitory, projektory, a także systemy zasilania awaryjnego. ABC Data jest dystrybutorem jedno- i wielofunkcyjnego sprzętu drukującego: urządzeń atramentowych oraz laserowych monochromatycznych i kolorowych, drukujących w formatach A4 i A3.

Oferta obejmuje modele przeznaczone dla Klientów indywidualnych, SOHO, małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwiązania korporacyjne. ABC Data oferuje również szeroką gamę skanerów ręcznych, płaskich i specjalistycznych, zasilacze awaryjne przeznaczone do współpracy z pojedynczymi komputerami oraz do podtrzymywania całej infrastruktury komputerowej, monitory komputerowe, w tym urządzenia o proporcjach ekranu 16:9 oraz 21:9, które świetnie sprawdzają się w infrastrukturze biurowej, jak również monitory prezentacyjne do zastosowań typu digital signage. W kategorii PERYFERIA znajdują się także akcesoria dodatkowe oraz koncentratory klawiatur, myszek czy monitorów.
 

W kategorii PERYFERIA znajdują się między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11
Logo 12
Logo 13
Logo 14
Logo 15

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez ponad 28 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

lat doświadczenia
+
lat doświadczenia
zamówień w 2018 roku
+
zamówień w 2018 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod