Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Oświetlenie

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

ABC Data oferuje bogaty wybór nowoczesnych urządzeń oświetleniowych wiodących producentów światowych marek. 

Zależy nam, aby nasi Klienci mogli zaopatrzyć się u nas we wszystkie produkty niezbędne do popularnych zastosowań. Jest to główny powód dla którego oferta ABC Data w kategorii oświetlenie jest bardzo szeroka i atrakcyjna. Nasze portfolio obejmuje takie produkty, jak: latarki, lampki, lampy wewnętrzne i zewnętrzne, żarówki, świetlówki, halogeny i akcesoria.

Szczególną uwagę warto jednak zwrócić na bogaty wybór urządzeń LED, które w obecnym czasie stanowią istotną część rynku oświetlenia i są na nim bardzo popularne wśród konsumentów. Dlaczego?  źródła światła wykonane w tej technologii mają szereg zalet i warto pamiętać o najważniejszych.

Technologia LED to przede wszystkim:

  • Niższe zużycie energii elektrycznej
  • Bardzo długa żywotność 
  • Wysoka sprawność
  • Odporność na uderzenia
  • Możliwość pracy ze ściemniaczami
  • Niska emisja ciepła

W tek kategorii produktowej oferujemy m.in. żarówki, taśmy i panele LED, a także zasilacze do taśm LED.

Kategoria OŚWIETLENIE obejmuje produkty takich firm jak:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod