Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Oprogramowanie

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje zarówno szeroką gamę oprogramowania przeznaczonego dla typowych stanowisk komputerowych, jak i oprogramowanie sieciowe oraz specjalistyczne.

W ofercie ABC Data znajdują się zarówno systemy operacyjne dla komputerów osobistych, pakiety oprogramowania biurowego i programy użytkowe, jak i systemy serwerowe, bazodanowe, antywirusowe, a także narzędzia programistyczne i programy do obróbki grafiki i audio-video. Dzięki tak bogatej ofercie, produkty dostępne w ABC Data w pełni zaspokajają potrzeby zarówno Partnerów obsługujących Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych oraz biznesowych, a także integratorów, niezależnie od wymagań, stawianych im przez specyfikację zlecenia. Oprogramowanie jest dostępne w wersjach jedno- i wielostanowiskowych oraz w formie licencji.
 

W kategorii OPROGRAMOWANIE znajdują się między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod