Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Smart Home

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Internet rzeczy nieustannie się rozwija i już niedługo może stać się jednym z kluczowych czynników wpływających na rozwój światowej gospodarki. ABC Data od początku swojej działalności nie tylko podąża za trendami, lecz także z powodzeniem je kreuje.

Dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę w obszarze IoT, ze szczególnym naciskiem na kategorię smart home. Rozwiązania te należą do najszybciej rozwijających się sektorów Internetu Rzeczy, a jak wykazują liczne badania – trend ten będzie rósł. Inteligentne rozwiązania automatyki domowej dają niezwykłe możliwości ich użytkownikom, wpływając na podniesienie komfortu życia i bezpieczeństwa domowników. Funkcjonalności, które oferuje smart home to m.in. zdalna kontrola nad domem czy mieszkaniem, zdalne sterowanie sprzętem domowym, monitoring, monitorowanie i oszczędność zużycia energii, kontrola rodzicielska czy też ostrzegania np. o zadymieniu lub zalaniu. Co ważne, technologia ta umożliwia zarówno dostęp do danych jak i możliwość sterowania poszczególnymi urządzeniami z dowolnego miejsca za pomocą tabletu czy smartfona.

Dokładamy starań, aby nasza oferta odzwierciedlała światowe trendy obszarze smart home, dlatego systematycznie rozbudowujemy ją o nowe wyroby kolejnych renomowanych producentów. Obecnie w ABC Data można zaopatrzyć się w niemal 200 produktów smart home, a liczba ta stale rośnie.

Kategoria SMART HOME obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod