Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Smart Home

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Internet rzeczy nieustannie się rozwija i już niedługo może stać się jednym z kluczowych czynników wpływających na rozwój światowej gospodarki. ABC Data od początku swojej działalności nie tylko podąża za trendami, lecz także z powodzeniem je kreuje.

Dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę w obszarze IoT, ze szczególnym naciskiem na kategorię smart home. Rozwiązania te należą do najszybciej rozwijających się sektorów Internetu Rzeczy, a jak wykazują liczne badania – trend ten będzie rósł. Inteligentne rozwiązania automatyki domowej dają niezwykłe możliwości ich użytkownikom, wpływając na podniesienie komfortu życia i bezpieczeństwa domowników. Funkcjonalności, które oferuje smart home to m.in. zdalna kontrola nad domem czy mieszkaniem, zdalne sterowanie sprzętem domowym, monitoring, monitorowanie i oszczędność zużycia energii, kontrola rodzicielska czy też ostrzegania np. o zadymieniu lub zalaniu. Co ważne, technologia ta umożliwia zarówno dostęp do danych jak i możliwość sterowania poszczególnymi urządzeniami z dowolnego miejsca za pomocą tabletu czy smartfona.

Dokładamy starań, aby nasza oferta odzwierciedlała światowe trendy obszarze smart home, dlatego systematycznie rozbudowujemy ją o nowe wyroby kolejnych renomowanych producentów. Obecnie w ABC Data można zaopatrzyć się w niemal 200 produktów smart home, a liczba ta stale rośnie.

Kategoria SMART HOME obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5

ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. 25-letnie doświadczenie i doskonała znajomość trendów pozwalają Spółce nie tylko podążać za rynkiem, ale również wpływać na jego kształt i przyszłość.

Systematycznie poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne grupy produktowe, wskazując Partnerom kierunki, w których może rozwijać się ich biznes. Oferując wysokomarżowe produkty, takie jak zabawki i gry, narzędzia, elektronarzędzia oraz artykuły biurowe, dystrybutor pomaga im zwiększać zyskowność i kreować nowe obszary działalności. Systematyczne poszerzanie portfolio, nacisk na kompleksowość oferty i najwyższą jakość produktów jest elementem strategii rozwoju Spółki. Dlatego też ABC Data nieustannie analizuje rynek, rozpoznaje nowe tendencje i identyfikuje perspektywiczne marki.

Poprzez autorską platformę zakupów internetowych InterLink dystrybutor udostępnia Partnerom portfolio kilkunastu tysięcy produktów najpopularniejszych światowych marek. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom logistycznym i informatycznym gwarantuje, że produkty z jego katalogu online trafią do każdego Partnera w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w ABC Data.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod