Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Komputery

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

W ofercie ABC Data dostępne są komputery niemal wszystkich najlepszych producentów oraz desktopy montowane na zamówienie.

Kategoria produktowa obejmuje gotowe konfiguracje komputerów stacjonarnych (zarówno markowych jak i montowanych na zamówienie jednostek BlackBox), konstrukcje miniPC (nettopy, NUC), komputery przenośne (notebooki, ultrabooki, chromebooki, urządzenia hybrydowe), komputery typu All In One, terminale oraz montowane na zamówienie serwery Synergy.

W ofercie ABC Data znajdują się zarówno wydajne i energooszczędne urządzenia IT dla odbiorców instytucjonalnych, jak i zaawansowane konstrukcje przeznaczone dla entuzjastów rozrywki. W konfiguracjach stosowane są:

  • procesory Intela, AMD;
  • tradycyjne dyski HDD oraz półprzewodnikowe SSD;
  • szeroki wybór pamięci operacyjnych DDR3 i DDR4;
  • wydajne karty graficzne z układami Nvidia lub AMD ATI.

Dodatkowe akcesoria, a w szczególności te, które mogą być stosowane w wielu różnych konfiguracjach i modelach sprzętu komputerowego, można znaleźć w działach – KOMPONENTY, PERYFERIA i AKCESORIA.
 

Kategoria KOMPUTERY obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez ponad 28 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

lat doświadczenia
+
lat doświadczenia
zamówień w 2018 roku
+
zamówień w 2018 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod