Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Narzędzia

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje szeroką gamę narzędzi i elektronarzędzi najbardziej cenionych światowych dostawców, wykorzystywanych w różnych dziedzinach - od narzędzi ogólnego zastosowania, przez narzędzia specjalistyczne (np. budowlane, ślusarskie), aż po narzędzia warsztatowe i ogrodnicze.

Ofertę uzupełniają akcesoria zarówno do narzędzi ręcznych, jak i mechanicznych. Wspomagają one ich wykorzystanie, konserwację, serwisowanie i przechowywanie, a także wzmacniają ochronę bezpieczeństwa posługujących się nimi osób, zapewniając profesjonalną i komfortową pracę. Nowe trendy oraz powszechny dostęp do internetu, w którym można łatwo sprawdzić, w jaki sposób należy wykonać prace zarezerwowane niegdyś dla fachowców (np. jak restaurować drewniane meble, czy wykonywać prace tapicerskie) sprawiają, że tego rodzaju sprzęt jest chętnie kupowany nie tylko przez profesjonalistów, ale również zafascynowanych majsterkowaniem amatorów. Moda na tak zwane „zrób to sam” staje coraz powszechniejsza. Entuzjaści znajdują satysfakcję w bardzo różnorodnych zajęciach, od dekoracji wnętrz, aż po projektowanie ogrodów  i skomplikowane prace konstrukcyjne związane z remontem, czy budową domu.

Kategoria NARZĘDZIA I ELEKTRONARZĘDZIA obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5

ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. 25-letnie doświadczenie i doskonała znajomość trendów pozwalają Spółce nie tylko podążać za rynkiem, ale również wpływać na jego kształt i przyszłość.

Systematycznie poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne grupy produktowe, wskazując Partnerom kierunki, w których może rozwijać się ich biznes. Oferując wysokomarżowe produkty, takie jak zabawki i gry, narzędzia, elektronarzędzia oraz artykuły biurowe, dystrybutor pomaga im zwiększać zyskowność i kreować nowe obszary działalności. Systematyczne poszerzanie portfolio, nacisk na kompleksowość oferty i najwyższą jakość produktów jest elementem strategii rozwoju Spółki. Dlatego też ABC Data nieustannie analizuje rynek, rozpoznaje nowe tendencje i identyfikuje perspektywiczne marki.

Poprzez autorską platformę zakupów internetowych InterLink dystrybutor udostępnia Partnerom portfolio kilkunastu tysięcy produktów najpopularniejszych światowych marek. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom logistycznym i informatycznym gwarantuje, że produkty z jego katalogu online trafią do każdego Partnera w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w ABC Data.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod