Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Mobile

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje smartfony, tablety, telefony GSM, krótkofalówki oraz akcesoria do tych urządzeń, w tym dedykowane oprogramowanie.

W ofercie ABC Daty znajduje się szeroka oferta telefonów GSM i smartfonów zarówno bardzo dobrze znanych producentów na rynku detalicznym jak Samsung czy Apple, ale również uznane marki w branży IT jak Huawei czy ZTE. W segmencie tabletów ABC Data koncentruje się na kompletnej ofercie urządzeń A-brandowych, które zdominowały rynek tego typu rozwiązań. Dystrybutor ma również w swojej ofercie krótkofalówki zarówno tanie przeznaczone do rozrywki jak i profesjonalne konstrukcje spełniające normy wojskowe, odporne na ekstremalne warunki jak wstrząsy, deszcz, zapylenie. Sprzęt taki znajduje zastosowanie m.in. w ochronie czy budownictwie.
 

W tej kategorii oferujemy między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod