Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Media o nas

Reseller News: ABC Data z nagrodą na DISTREE EMEA! Gratulacje!
2017-02-24

W czwartek, 23 lutego, podczas konferencji DISTREE EMEA, ABC Data otrzymała tytuł „Central and Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year”. To już siódma nagroda dla Najlepszego Dystrybutora przyznana ABC Data przez EMEA Channel Academy w ciągu ostatnich dziewięciu lat!

Cały artykuł dostępny jest na stronie resellernews.pl. Zachęcamy do lektury.

IT Reseller: ABC Data nagrodzona prestiżowym tytułem „Dystrybutora Roku Europy Środkowo-Wschodniej”
2017-02-24

ABC Data została uznana najlepszym dystrybutorem elektroniki w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagroda przyznawana przez EMEA Channel Academy należy do najważniejszych branżowych wyróżnień w tej części Europy. Wyłonienie laureatów i rozdanie nagród dla najlepszych dystrybutorów z poszczególnych rejonów obszaru EMEA miało miejsce w czwartek, 23 lutego w Monako podczas konferencji DISTREE EMEA.

Cały artykuł dostępny jest na stronie itreseller.pl. Zachęcamy do lektury.

Interia Biznes: ABC Data oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń drukujących Triumph-Adler
2017-02-20

Jedną z najmocniejszych stron ABC Data już od lat stanowi bogate portfolio urządzeń drukujących i materiałów eksploatacyjnych. Obserwując rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne urządzenia drukujące i oprogramowanie umożliwiające kompleksowe zarządzanie procesem wydruku, spółka podpisała właśnie nowy kontrakt. Asortyment ABC Data wzbogacił się o szereg specjalistycznych rozwiązań renomowanej niemieckiej marki Triumph-Adler.

Cały artykuł dostępny jest na stronie biznes.interia.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: Nowa marka w ABC Dacie
2017-02-20

ABC Data została oficjalnym dystrybutorem w Polsce profesjonalnych urządzeń drukujących niemieckiej firmy Triumph-Adler. Spółka dostarcza także materiały eksploatacyjne i oprogramowanie - systemy optymalizacji i zarządzania procesem drukowania i obiegu dokumentów.

Cały artykuł dostępny jest na stronie crn.pl. Zachęcamy do lektury.

Channelema.com: ABC Data’s Weiss identifies five top trends
2017-02-19

Jakie trendy będą w najbliższej przyszłości kształtować rynek produkcji i dystrybucji rozwiązań IT? Zdaniem llony Weiss, Prezes Zarządu ABC Data S.A., będą to m.in. działania M&A, usługi w chmurze czy też digitalizacja. Dlaczego akurat te obszary mają dziś szczególne znaczenie?

Cały artykuł dostępny jest na stronie Channelemea.com. Zachęcamy do lektury.

Channelnomics.eu: CEE smartphone market presents untapped opportunity
2017-02-15

Smartfony wciąż oferują dystrybutorom z regionu CEE spory potencjał – uważa Ilona Weiss. Zdaniem Prezes Zarządu ABC Data, popyt konsumpcyjny na te urządzenia jest w naszym regionie większy niż kiedykolwiek wcześniej, a dodatkowo w Europie Środkowo-Wschodniej łatwo o wyższy zysk z ich sprzedaży niż na znacznie bardziej nasyconych rynkach zachodnich. Co jeszcze może okazać się hitem sprzedażowym w naszym regionie?

Cały artykuł dostępny jest na stronie Channelnomics.eu. Zachęcamy do lektury.

Reseller News: ABC Data: drukarki 3D CraftUnique w ofercie
2017-02-13

ABC Data podpisała umowę dystrybucyjną z firmą CraftUnique. Warszawska spółka została dystrybutorem niskobudżetowych drukarek 3D węgierskiego producenta. Kontrakt na wyłączną dystrybucję sprzętu, w tym drukarek CraftBot2 i akcesoriów CraftUnique, dotyczy Polski oraz sześciu innych krajów regionu CEE – Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Rumunii.

Cały artykuł dostępny jest na stronie resellernews.pl. Zachęcamy do lektury.

IT Europa: ABC DATA expands value adding role
2017-02-07

ABC Data wciąż szuka perspektywicznych obszarów biznesowych. W rozmowie z dziennikarzem branżowego portalu IT Europa, Ilona Weiss podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat zakupu S4E oraz wprowadzenia do oferty spółki produktów Xiaomi. Zdaniem Prezes Zarządu ABC Data były to bardzo dobre decyzje biznesowe.

Więcej informacji w artykule, który można przeczytać na stronie IT Europa. Zachęcamy do lektury.

Reseller News: ABC Data najlepszym dystrybutorem niskobudżetowych drukarek 3D i filamentów
2017-01-20

13 stycznia 2017 roku w Łodzi odbyła się kolejna edycja gali rozdania branżowych nagród CD3D. Wyróżnienia te przyznawane są w kilkunastu kategoriach, w tym dla najlepszych firm minionego roku. Jedną ze statuetek – dla Najlepszego Polskiego Dystrybutora Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów – po raz drugi z rzędu otrzymała ABC Data.

Cały artykuł dostępny jest na stronie resellernews.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: ABC Data planuje ekspansję Xiaomi
2017-01-17

ABC Data, która jest jedynym oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem Xiaomi w Polsce, zapowiedziała poszerzenie portfolio produktów chińskiej marki. W pierwszym kwartale tego roku na rynek wejdą nowe smartfony. Na przełomie stycznia i lutego asortyment ma powiększyć się m.in. o routery i urządzenia Mi Box do Smart TV.

Cały artykuł dostępny jest na stronie crn.pl. Zachęcamy do lektury.