Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Media o nas

CRN: ABC Data – nowy wiceprezes
2018-02-20

Z dniem 1 marca do zarządu ABC Daty dołączy nowa osoba. Arkadiusz Lew-Kiedrowski został powołany do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ABC Daty w obecnej kadencji. Będzie odpowiedzialny za IT, logistykę, wdrożenie systemu ERP w grupie oraz za rozwiązania e-commerce. Od października 2017 roku był dyrektorem ds. technologii.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym CRN.pl. Zachęcamy do lektury.

Reseller News: Distree EMEA – ABC Data nagrodzona
2018-02-14

W gronie laureatów plebiscytu „EMEA Channel Academy: 2018 Awards”, organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”, znalazł się nasz rodzimy dystrybutor. O wygraną walczyły największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. Gratulacje!

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ResellerNews.pl. Zachęcamy do lektury.

IT Reseller: ABC Data z jedną z najważniejszych nagród branżowych
2018-02-14

Poznaliśmy laureatów plebiscytu „EMEA Channel Academy: 2018 Awards” organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”. Konkurencja była olbrzymia – o wygraną walczyły największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, prestiżowy tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. To czytelny sygnał, że dostrzegają oni ogromny potencjał spółki i uważają ABC Data za najlepszego partnera biznesowego w regionie CEE.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ITReseller.pl. Zachęcamy do lektury.

ITwiz: ABC Data wybrana Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year
2018-02-14

W plebiscycie „EMEA Channel Academy: 2018 Awards”, organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”, o wygraną walczyły największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, prestiżowy tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. „To czytelny sygnał, że jesteśmy uznawani za najlepszego partnera biznesowego w regionie CEE” – mówią przedstawiciele spółki.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ITwiz.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: ABC Data dystrybutorem roku
2018-02-14

Na Distree EMEA polska firma została wybrana dystrybutorem roku w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ABC Data uzyskała głosami resellerów i producentów w plebiscycie „EMEA Channel Academy: 2018 Awards”, organizowanego w ramach konferencji Distree EMEA w Monako. Doroczne wydarzenie gromadzi szefów i dyrektorów firm producenckich, dystrybucyjnych i detalicznych z całego regionu. W tym roku wzięło w nim udział ponad 250 dyrektorów z dystrybucji i retailu.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym CRN.pl. Zachęcamy do lektury.

IT Reseller: Dobry początek roku w ABC Data
2018-02-12

W styczniu 2018 r. ABC Data wypracowała 374 mln PLN szacunkowych, skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży wobec 365 mln PLN osiągniętych w styczniu 2017 r. Już od pierwszego miesiąca roku ABC Data sukcesywnie zwiększa więc sprzedaż zarówno w kraju, jak i poza granicami.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ITReseller.pl. Zachęcamy do lektury.

BrandsIT: ABC Data – wyniki finansowe w styczniu
2018-02-08

W styczniu 2018 roku ABC Data wypracowała 374 mln PLN szacunkowych, skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży wobec 365 mln PLN osiągniętych w styczniu 2017 roku. Dystrybutor zwiększył sprzedaż zarówno w kraju jak i poza Polską. Pod względem struktury przychodów w podziale na poszczególne kategorie produktowe, w styczniu br. ABC Data zanotowała największy wzrost sprzedaży w grupie serwerów, komponentów, notebooków, a także urządzeń peryferyjnych i hardware’u sieciowego.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym BrandsIT.pl. Zachęcamy do lektury.

Rzeczpospolita: ABC Data dobrze zaczyna rok
2018-02-08

W styczniu tego roku ABC Data wypracowała 374 mln zł przychodów, a więc więcej niż rok wcześniej. Spółka zwiększyła przychody ze sprzedaży na większości rynków, na których jest bezpośrednio obecna. Jakie będą kolejne miesiące?

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym RP.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: ABC Data – 374 mln zł przychodów na początku roku
2018-02-08

Spółka podała szacunkowe dane za styczeń bieżącego roku. W tym czasie ABC Data wypracowała 374 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży – według szacunkowych danych. To więcej niż w styczniu 2017 r. (365 mln zł). Spółka zwiększyła przychody ze sprzedaży na większości rynków, na których jest bezpośrednio obecna

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym CRN.pl. Zachęcamy do lektury.

IT Reseller: Deszcz niezwykle prestiżowych, branżowych nagród dla ABC Data
2018-02-06

To zdecydowanie był tydzień ABC Data! Spółka, będąca wiodącym dostawcą sprzętu i usług IT w regionie CEE, otrzymała w ubiegłym tygodniu dwie prestiżowe, branżowe nagrody. W poniedziałek, 29 stycznia, podczas konferencji „Cisco live! – 2018” w Barcelonie, ABC Data została uznana „Dystrybutorem Roku 2017 rozwiązań Collaboration” w regionie EMEAR, wygrywając z takimi rywalami, jak Ingram Micro czy Comstor. Z kolei w czwartek, 1 lutego, Spółka – już po raz trzeci – wyróżniona została tytułem „Dystrybutora Roku 2017” w plebiscycie „Mobility Trends”.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ITReseller.pl. Zachęcamy do lektury.