Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Media o nas

ITReseller: Pozytywne dla ABC Data zakończenie kontroli ws. VAT
2016-12-15

Korzystnie dla ABC Data zakończyło się postępowanie podatkowe prowadzone wobec Spółki, dotyczące podatku VAT za wrzesień 2012 roku.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich partnerów firmy – akcjonariuszy, banków, ubezpieczycieli, producentów i klientów – potwierdzająca, że wszelkie spekulacje na temat spółki były nieuzasadnione. Wyniki kontroli są potwierdzeniem, że ABC Data prezentuje najwyższy poziom dbałości o zapewnienie bezpieczeństwa i uczciwości prowadzonego biznesu.

Cały artykuł dosępny na stronie itreseller.pl. Zachęcamy do lektury.

ResellerNews: ABC Data – zakończenie kontroli ws. VAT
2016-12-15

Korzystnie dla ABC Data zakończyło się postępowanie podatkowe prowadzone wobec Spółki, dotyczące podatku VAT za wrzesień 2012 roku.

Cały artykuł znajduje się na stronie resellernews.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: Więcej Xiaomi w ABC Data
2016-12-13

W I kw. 2017 r. dystrybutor poszerzy ofertę chińskiej marki o nowe produkty. W przyszłym roku w ABC Dacie będą już dostępne nie tylko smartfony Xiaomi. Asortyment zostanie poszerzony o inne grupy produktów, m.in. słuchawki, opaski smart band oraz Mi Box - system do inteligentnych telewizorów - zapowiedział Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Dacie.

Cały artykuł dostępny na stronie CRN. Zachęcamy do lektury.

ResellerNews: Latające Quady Bojowe w ofercie ABC Data
2016-11-30

Spółka ABC Data została oficjalnym dystrybutorem w Polsce Latających Quadów Bojowych amerykańskiej marki Propel, która oferuje maszyny będące wiernym odwzorowaniem statków z kultowej serii „Gwiezdne Wojny”.

Cały artykuł dostępny na stronie resellernews.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: Ochrona danych z ABC Data
2016-11-23

Coraz więcej firm zaczyna dostrzegać zalety wynikające z wdrożenia zaawansowanych procedur ochrony danych bądź rozszerzenia już istniejących. Mimo że wciąż istnieje potrzeba uświadamiania przedsiębiorcom licznych korzyści płynących z backupu i archiwizacji danych, to rosnący popyt na związane z tymi obszarami sprzęt i usługi stanowi dla resellerów i integratorów szansę rozwoju prowadzonej działalności.

Cały artykuł dostępny na stronie CRN. Zachęcamy do lektury.

IT Europa: ABC Data says on way to 10% share of CEE market
2016-11-10

ABC Data jest na dobrej drodze, żeby osiągnąć 25% udziału w rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz 10% udziału w rynku w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Artykuł dostępny na stronie IT Europa. Zachęcamy do lektury.

ResellerNews: ABC Data rozbuduje warszawską centralę
2016-11-03

ABC Data przedłużyła umowy z firmą Hines dotyczące najmu powierzchni biurowej i magazynowej. Przeprowadzone przez dystrybutora analizy potwierdziły, że obecnie zajmowane lokalizacje są najlepsze z punktu widzenia prowadzonej przez spółkę działalności operacyjnej. W związku z rozwojem firmy i potrzebą dostosowania miejsca pracy do wymagań zespołu prowadzone są prace nad rozbudową warszawskiej centrali.

Cały artykuł jest dostępny na stronie resellernews.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: Transakcja z wartością dodaną
2016-10-21

CRN Polska rozmawia z Iloną Weiss, prezes ABC Daty, oraz Pawłem Piętką, prezesem S4E, na temat efektów kupna przez broadlinera większościowych udziałów krakowskiego dystrybutora z wartością dodaną.

Cały artykuł dostępny na stronie CRN. Zachęcamy do lektury.

ResellerNews: Złote Asy IT – dwa wyróżnienia dla ABC Data
2016-10-17

ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie CEE, została podwójnie wyróżniona w czwartej edycji plebiscytu „Złote Asy IT”. Spółkę nagrodzono „Złotym Asem IT” w kategorii „Dystrybutor”, zaś stojąca za jej sterami Prezes Zarządu Ilona Weiss otrzymała zaszczytny tytuł „Osobowości Rynku IT”. Doskonały wynik ABC Data w jednym z najważniejszych branżowych plebiscytów w Polsce potwierdza wiodącą pozycję Spółki na krajowym rynku dystrybucji IT.

Cały artykuł dostępny jest na stronie resellernews.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: Druk 3D: jak trafić do klienta?
2016-10-06

W strategii producentów niskobudżetowych rozwiązań druku 3D ważne miejsce zajmuje edukacja najmłodszych i innowacje, dzięki którym ich produkty wyróżniają się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Podczas konferencji „Nowe technologie – druk 3D”, zorganizowanej przez ABC Datę z myślą o resellerach i integratorach, dystrybutor zaprezentował swoją aktualną ofertę w zakresie drukarek przestrzennych, filamentów, skanerów 3D, a także przewidziany dla nich program partnerski.

Cały artykuł dostępny na stronie CRN. Zachęcamy do lektury.