Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Media o nas

ABC DATA MAKES NEXT ACQUISITION, ACCORDING TO PLAN
2016-08-23

Działania podejmowane przez ABC Data zauważane nie tylko w Polsce i w regionie CEE, lecz w całej Europie. W ostatnim czasie szczególnie głośno było o przejęciu przez ABC Data krakowskiej spółki S4E, jednego z liderów polskiego rynku usług VAD. O planowanej transakcji oraz korzyściach, jakie przyniesie obu spółkom napisał wiodący branżowy portal – IT Europa. Więcej informacji o tym, jak zachodnie media postrzegają naszą Spółkę oraz aktywność ABC Data w obszarze M&A znajdziecie w artykule „ABC DATA MAKES NEXT ACQUISITION, ACCORDING TO PLAN”. Zapraszamy do lektury.

Artykuł na stronie: www.iteuropa.com Sprawdź: http://www.iteuropa.com/?q=abc-data-makes-next-acquisition-according-plan

ABC Data aims to lead CEE distribution market
2016-07-15

Zachodnie media szczególną atencją obdarzają największe spółki technologiczne. Redakcja IT Europa w opublikowanym artykule “ABC Data aims to lead CEE distribution market” jednych tchem wymienia więc HP, IBM, Xerox, a teraz także ABC Data.

Z artykuły dowiecie się, jak ABC Data S.A. jest postrzegana w zachodnich mediach i jak są oceniane działania spółki zmierzające do umocnienia pozycji w Europie Centralnej i Wschodniej. Zapraszamy do lektury.

Magazyn „Manager” o nowej ofercie ABC Data
2016-06-20

Coraz chętniej korzystamy z inteligentnych rozwiązań, a smartfony towarzyszą nam niemal zawsze i wszędzie. Dzięki temu Internet Rzeczy powoli staje się częścią naszej rzeczywistości. Jednym z najszybciej rozwijających się trendów z nim związanych jest smart home. Dedykowane inteligentnym domom rozwiązania poprawiają komfort ich mieszkańców, czyniąc codzienne życie znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym. O tym jak bardzo popularna jest ta technologia, a także o nowościach produktowych w ofercie ABC Data można przeczytać więcej na stronach magazynu „Manager”. Zapraszamy do lektury.

„Bezpieczny w chmurze” – artykuł Damiana Przygodzkiego z ABC Data Value+ w tygodniku WPROST
2016-06-20

Software as a Service, czyli oprogramowanie jako usługa, to najbardziej popularny obecnie model cloud computingu. Oznacza oferowanie klientowi oprogramowania, którego może on używać, a które znajduje się nie u niego na dysku, ale po stronie dostawcy. W ramach SaaS można korzystać m.in. z usług bezpieczeństwa, czyli zapewnić sobie czy swojej firmie maksymalny poziom ochrony przez zagrożeniami, bez ponoszenia wysokich kosztów na budowę i utrzymanie własnej infrastruktury. Usługa ta ma wiele zalet i zdecydowanie warto się nią zainteresować. Dlaczego?! Więcej informacji w nowym artykule Damian Przygodzkiego, eksperta ABC Data Value+, który ukazał się właśnie w tygodniku WPROST

ABC Data podbija Czechy – drukarkami 3D
2016-05-29

ABC Data znana jest z tego, że wyznacza trendy oraz dostarcza swoim klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, które popularyzuje m.in. podczas cyklicznie organizowanych Road Show. W maju Spółka zorganizowała takie spotkanie w czeskim Brnie. Dzięki temu ponad 200 Partnerów ABC Data z Czech i Słowacji miało szansę poznać „na żywo” produkty czołowych polskich firm z branży druku 3D, m.in. 3DKreator, Monkeyfab, ZMorph czy Zortrax. Z relacją i zdjęciami z majowego ABC DATA SHOW IT 2016 można zapoznać się w branżowym portalu centrumdruku3d.pl

„Warto rozmawiać – nie tylko o technice” – relacja z ABC Data Technology Trends w IT Reseller
2016-05-20

Informacje o trendach i najbardziej prorozwojowych obszarach rynku IT, pokazy innowacyjnego sprzętu i technologii, a także wystąpienia specjalistów ABC Data oraz wiodących producentów sprzętu IT. To tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały uczestników zorganizowanej przez Dział Rozwiązań Zaawansowanych ABC Data Value+ konferencji „ABC Data Technology Trends 2016”. Okazała się ona strzałem w dziesiątkę, a frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Obszerną relację z wydarzenia zamieścił na swoich łamach magazyn IT Reseller. Zapraszamy do lektury.

POLISH DISTRIBUTOR EXPANDS IN EASTERN EUROPE
2016-05-16

ABC Data systematycznie rozwija się w regionie CEE. Właśnie zainaugurowaliśmy działalność naszego centrum dystrybucyjnego na Węgrzech. Fakt ten nie umknął uwagi IT Europa, wiodącego portalu internetowego, dostarczającego najważniejszych informacji i analiz biznesowych związanych z branżą dystrybucji IT. W artykule dużo uwagi poświęca planom rozwojowym ABC Data oraz dynamicznej realizacji naszej strategii rozwojowej na lata 2016-2018. Zapraszamy do lektury artykułu na stronie IT Europa.

„Sky is the limit” – wywiad z Maciejem Jarmińskim, Dyrektorem działu Mobile w ABC Data
2016-04-25

Mobile to bardzo dynamiczny sektor rynku, dający wielu firmom niemal nieograniczone możliwości. Rozwój w tym obszarze należy do kluczowych inicjatyw ABC Data. W wywiadzie udzielonym magazynowi „Reseller News” Maciej Jarmiński, Dyrektor działu Mobile w ABC Data opowiada m.in. o tym, jak w ciągu roku udało się znacznie wzmocnić pozycję ABC Data na rynku dystrybucji sprzętu mobilnego, jak wygląda obecnie oferta Spółki w tym zakresie oraz które obszary rynku są aktualnie najbardziej perspektywiczne, a przez to szczególnie warte zainteresowania się nimi. Zachęcamy do lektury wywiadu.

Ilona Weiss w prestiżowym gronie 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce!
2016-02-17

Stanowią źródło inspiracji i motywacji dla tysięcy Kobiet w całej Polsce. Swoją postawą i osiągnięciami każdego dnia udowadniają, że odniesienie sukcesu jest jak najbardziej możliwe, wymaga jednak odwagi i determinacji. Są doskonałym przykładem tego, jak wiele może osiągnąć współczesna Kobieta. Właśnie dlatego znalazły się na liście 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce. Z przyjemnością informujemy, że jedną z najwyżej notowanych jest, Ilona Weiss – Prezes ABC Data. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całym rankingiem.

ABC DATA ALSO TRIED TO BUY INGRAM MICRO'S TARGET
2016-02-15

Działania ABC Data śledzą nie tylko polskie, lecz także zagraniczne media branżowe. IT Europa, wiodący portal dostarczający strategicznych informacji i analiz biznesowych związanych z branżą IT i kanałem dystrybucji sprzętu IT zamieścił informację o podjętej przez nas próbie zakupu spółki RRC Polska. Więcej informacji można znaleźć na stronie IT Europa.