Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Materiały eksploatacyjne

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

ABC Data jest dystrybutorem tuszy do atramentowych urządzeń drukujących wszystkich marek oraz tonerów do laserowego sprzętu drukującego.

Oferta obejmuje zarówno materiały eksploatacyjne producentów sprzętu drukującego jak i najwyższej jakości zamienniki własnej marki Colorovo, obecnej na rynku od 2011 r. Ponadto w ofercie znajdują się media specjalistyczne, takie jak folie czy etykiety oraz nośniki do archiwizacji danych, przeznaczone do napędów optycznych oraz analogowych streamerów (płyty CD, DVD, BD-R, taśmy).
 

Kategoria produktowa MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod