Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Komunikaty prasowe

Dell Partner Awards 2018 – podwójne wyróżnienie dla Grupy ABC Data!

21.03.2018

Ponownie najlepsi! ABC Data, wiodący dostawca sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie CEE, została wyróżniona tytułem "Client Solutions Distributor of the Year" podczas Gali Dell EMC 2018 Partner Awards. To już czwarte z rzędu tak prestiżowe wyróżnienie otrzymane w efekcie doskonałej współpracy ABC Data z firmą Dell. Podczas Gali wyróżniona została także należąca do Grupy Kapitałowej ABC Data spółka S4E.

Tegoroczna Gala Dell EMC Partner Awards odbyła się w czwartek, 15 marca w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Jak co roku, w wydarzeniu udział wzięli najważniejsi Partnerzy Dell EMC w Polsce. Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie nagród wyróżniającym się firmom. Dwie z nich trafiły do Grupy ABC Data. W uznaniu najwyższej jakości współpracy oraz wyjątkowych kompetencji w zakresie sprzedaży produktów konsumenckich Dell, ABC Data otrzymała tytuł i statuetkę w kategorii "Client Solutions Distributor of the Year". W imieniu spółki nagrodę odebrała Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.  

DELL EMC jest globalnym liderem technologicznym w obszarze IT. Z kolei ABC Data to lider dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze Firmy mogą odnosić wspólne sukcesy oraz wyznaczać i popularyzować technologiczne trendy w całym regionie CEE – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Co istotne, Grupa ABC Data jest dziś niekwestionowanym, branżowym liderem zarówno pod względem oferty produktowej, jak i wartości dodanej w postaci specjalistycznych usług. Nic więc dziwnego, że tytuł „Dystrybutora Roku” rozwiązań Dell otrzymaliśmy już po raz czwarty z rzędu – dodaje Ilona Weiss.

Kolejna nagroda od Dell EMC trafiła do wchodzącej w skład Grupy ABC Data spółki S4E. Wiodący polski dystrybutor z wartością dodaną otrzymał statuetkę w kategorii "Dell EMC B2B Brand Ambassador". W imieniu spółki nagrodę odebrał Prezes Zarządu S4E S.A., Paweł Piętka.

Statuetka i tytuł "Client Solutions Distributor of the Year" przyznane spółce przez Dell EMC to już kolejne w tym roku wyróżnienia dla ABC Data. Od początku roku spółka wybrana została m.in. „Dystrybutorem Roku 2017 rozwiązań Collaboration” przez firmę Cisco oraz "Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year" w plebiscycie EMEA Channel Academy. Wszystkie te wyróżnienia stanowią dla spółek z Grupy ABC Data zachętę do podejmowania jeszcze większych wysiłków na rzecz rozwoju kanału sprzedaży i promowania najnowszych trendów technologicznych w całym regionie CEE, co już od wielu lat ABC Data czyni z doskonałym wręcz skutkiem.

Pobierz PDF