Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Komunikaty prasowe

ABC Data poszerza kanał sprzedaży smartfonów Xiaomi o Media Expert

24.02.2017

ABC Data, jedyny oficjalny przedstawiciel i dystrybutor smartfonów Xiaomi w Polsce poszerza dotychczasowy kanał sprzedaży o sieć elektromarketów Media Expert. W pierwszej kolejności w ofercie pojawi się jeden z najnowszych smartfonów poducenta - Redmi 4A. Model ten kosztuje 599 PLN i prezentuje na rynku jeden z najlepszych współczynników jakości do ceny.

Sieć elektromarketów Media Expert jest jednym z największych sprzedawców smartfonów w kraju. Posiada ponad 420 salonów, które są zlokalizowane zarówno w większych, jak i mniejszych aglomeracjach.

- Nawiązanie współpracy z Media Expert jest kolejnym ważnym krokiem. Poszerza dotarcie do klienta końcowego zainteresowanego ofertą sklepów, które mają szeroki asortyment, a jednocześnie specjalizują się w sprzedaży elektroniki i multimediów – mówi Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data.

- Stale analizujemy najnowsze trendy na rynku i dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do atrakcyjnej i nowoczesnej oferty. Wierzymy bowiem, że technologia nie tylko ułatwia codzienne życie, ale stanowi również źródło inspiracji w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i kreowaniu otaczającej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że rozszerzenie naszej oferty smartfonów o modele marki Xiaomi, spotka się z pozytywnych odbiorem klientów Media Expert, zarówno w elektromarketach stacjonarnych, jak i na www.mediaexpert.pl – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Dotychczas jednym z priorytetów było zbudowanie kanału sprzedaży przez sklepy specialistyczne m.in. Komputronik, i x-kom.pl.  W segmencie tym - w grudniu - Xiaomi Redmi 3s był jednym z trzech najczęściej kupowanych smartfonów. - Ten kanał będziemy oczywiście dalej rozwijać – dodaje Łukasz Łyżwa.

Pobierz PDF