Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Komunikaty prasowe

Rozwijaj się z ABC Data – konferencja „Nowe Technologie – Druk 3D”

26.09.2016

Druk przestrzenny należy według wielu rankingów do najważniejszych trendów współczesnego IT. Technologia ta dynamicznie się rozwija i jednocześnie systematycznie zdobywa kolejne rynki, w tym polski. Jednym z największych popularyzatorów druku 3D w naszym kraju jest ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji sprzętu IT w regionie CEE oraz Najlepszy Dystrybutor Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów 2015. Eksperci dystrybutora prowadzą liczne działania edukacyjne przybliżające tę technologię resellerom i ich klientom końcowym. Jednym z nich jest konferencja „Nowe Technologie – Druk 3D”, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i rynkowe trendy związane z drukiem przestrzennym.

Przygotowane przez ABC Data spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 29 września 2016 roku, w warszawskim centrum Expo XXI. Jest częścią bogatego programu ABC Data przygotowanego na VIII Dniu Druku 3D, podczas których Dystrybutor zaprezentuje również szeroką ofertę drukarek i skanerów 3D, filamentów oraz akcesoriów przeznaczonych do druku 3D. Zgodnie z przyjętym modelem biznesowym, ABC Data od samego początku działalności w tym obszarze równolegle z rozwojem portfolio produktowego rozwija skierowany do resellerów i ich klientów końcowych program edukacyjny. Konferencja „Nowe Technologie – Druk 3D” jest jednym z jego elementów.

Konferencję przygotowaliśmy z myślą o współpracujących z nami resellerach oraz wszystkich, którzy chcą bliżej poznać technologię druku 3D, a także zobaczyć „w akcji” najnowszy sprzęt i akcesoria z tego obszaru – mówi Radosław Jankowski, Project and Implementation Manager w ABC Data – Uczestnicy konferencji otrzymają komplet informacji dotyczących technologii druku 3D, nowości produktowych oraz rynkowych trendów. Dodatkowo, resellerzy dowiedzą się, gdzie i w jaki sposób sprzedawać produkty z tego obszaru, aby robić to skutecznie. Co ważne, do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy branżowych ekspertów i przedstawicieli wiodących producentów drukarek 3D, skanerów i filamentów, którzy podczas specjalnie przygotowanych wystąpień podzielą się swoją wiedzą o tej innowacyjnej technologii – dodaje.

Konferencja „Nowe Technologie – Druk 3D” stanowi doskonałą okazję, aby osobiście przekonać się jak innowacyjną technologią jest druk 3D, a także poznać najnowsze rozwiązania i rynkowe trendy w tym obszarze. To unikatowe spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 29 września 2016 roku w sali konferencyjnej „C”, warszawskiego centrum Expo XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Aby wziąć udział w konferencji, prosimy o rejestrację na stronie www.abc360.eu/rejestracja/. Serdecznie zapraszamy!

Pobierz PDF