Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Komponenty

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje komponenty wykorzystywane do budowy komputerów PC, a także służące do modernizacji konfiguracji komputerowych. Do podstawowych komponentów należą: procesory, płyty główne, pamięci operacyjne, nośniki danych (dyski HDD, SSHD, SSD, napędy optyczne), obudowy oraz karty graficzne.

Część z nich, a w szczególności pamięci operacyjne, dyski SSD oraz karty graficzne, są bardzo często stosowane przy modernizacji desktopów. W ofercie ABC Data znajdują się też dodatkowe komponenty stosowane do rozbudowy konfiguracji, takie jak: systemy chłodzenia wodnego, tunery TV i DVB, karty dźwiękowe, kontrolery pamięci, karty pamięci i moduły USB typu pendrive i czytniki kart. Niezależnie od tego, czy chodzi o montaż sprzętu IT, czy komputerów przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników, takich jak entuzjaści gamingu, oferta ABC Data umożliwia skompletowanie wszystkich niezbędnych do tego celu komponentów. 
 

W kategorii KOMPONENTY znajdują się między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11
Logo 12
Logo 13
Logo 14
Logo 15
Logo 16
Logo 17
Logo 18
Logo 19
Logo 20

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod