Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Komponenty

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje komponenty wykorzystywane do budowy komputerów PC, a także służące do modernizacji konfiguracji komputerowych. Do podstawowych komponentów należą: procesory, płyty główne, pamięci operacyjne, nośniki danych (dyski HDD, SSHD, SSD, napędy optyczne), obudowy oraz karty graficzne.

Część z nich, a w szczególności pamięci operacyjne, dyski SSD oraz karty graficzne, są bardzo często stosowane przy modernizacji desktopów. W ofercie ABC Data znajdują się też dodatkowe komponenty stosowane do rozbudowy konfiguracji, takie jak: systemy chłodzenia wodnego, tunery TV i DVB, karty dźwiękowe, kontrolery pamięci, karty pamięci i moduły USB typu pendrive i czytniki kart. Niezależnie od tego, czy chodzi o montaż sprzętu IT, czy komputerów przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników, takich jak entuzjaści gamingu, oferta ABC Data umożliwia skompletowanie wszystkich niezbędnych do tego celu komponentów. 
 

W kategorii KOMPONENTY znajdują się między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11
Logo 12
Logo 13
Logo 14
Logo 15
Logo 16
Logo 17
Logo 18
Logo 19
Logo 20
Logo 21
Logo 22
Logo 23

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez ponad 28 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

lat doświadczenia
+
lat doświadczenia
zamówień w 2018 roku
+
zamówień w 2018 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod