Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
ABC Data
News

Wyznaczamy trendy na każdym poziomie naszej działalności. Z myślą o naszych Partnerach stworzyliśmy unikatowe miejsce w sieci – autorski, technologiczny blog ABC Data News. Specjalistyczny i na czasie, prezentuje nowości oraz najważniejsze informacje branżowe, integrując środowisko biznesowe resellerów i vendorów.

więcej
Excellence in
IT distribution

W ABC Data dokładamy starań, aby nasza codzienna praca przynosiła profity nie tylko nam, lecz także wszystkim naszym Partnerom. Dlatego chcemy, zgodnie z naszym hasłem „Excellence in IT distribution”, osiągnąć absolutną doskonałość w tym, co robimy.

więcej

ABC Data SA - 25 lat razem

8 krajów

ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w ośmiu państwach regionu CEE. Naszym zadaniem jest dostarczanie kompleksowych usług z zakresu dystrybucji (IT, RTV, AGD i wielu innych kategorii), logistyki, finansów oraz doradztwa.

więcej
marek

marek
produktów

produktów
resellerów
+
resellerów
One Stop
Shop

W nowoczesnej dystrybucji na znaczeniu zyskuje komplementarność portfolio produktowego. W ABC Data dokładamy starań, aby nasz asortyment sprzętu IT i elektroniki użytkowej był kompletny. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli kupić dowolne produkty z tych obszarów pod jednym dachem, bez konieczności poszukiwania ich u innych dostawców.

więcej