Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Gaming

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje sprzęt dla entuzjastów elektronicznej rozrywki: akcesoria oraz gry w wersjach na komputery i na konsole.

W ofercie ABC Data znajdują się konsole stacjonarne i przenośne oraz specjalistyczne klawiatury i myszki, kierownice, joysticki, gamepady, dedykowane do gier słuchawki oraz opcje rozszerzające możliwości konsoli w tym specjalistyczne akcesoria komputerowe dla graczy.

Gaming jest jednym z najbardziej perspektywicznych i najdynamiczniej rozwijających się segmentów branży IT, a więc również wyjątkowo atrakcyjnym obszarem dla sprzedawców. Sprzęt gamingowy musi stale ewoluować wraz z nowymi wyzwaniami, jakie przed entuzjastami rozrywki stawiają kolejne edycje gier. Obecne w ofercie ABC Data produkty najbardziej renomowanych światowych dostawców są w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających graczy, również tych, traktujących gaming w kategoriach wyczynowych.
 

W kategorii GAMING znajdują się między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod