Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Elektronika użytkowa

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

ABC Data oferuje szeroką gamę nawigacji GPS oraz przeznaczonego dla urządzeń oprogramowania, sprzętu CB radio, a także sprzętu fotograficznego: kamer i aparatów fotograficznych, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, obiektywów oraz akcesoriów, takich jak torby na sprzęt fotograficzny, czy statywy.

Nawigacja stanowiąca niegdyś modny produkt, zarezerwowany dla bardziej zasobnych Klientów, stała się już niemal standardowym wyposażeniem samochodu. Kierowcy zaopatrują się w urządzenia nawet jeśli nie korzystają zbyt często z ich pomocy. Także radio CB nie jest już zarezerwowane tylko dla zawodowych kierowców i bywa często instalowane w samochodach osobowych, chociaż ich właściciele nie spędzają wcale długich godzin za kierownicą. Z kolei sprzęt fotograficzny wysokiej jakości nieustannie zyskuje popularność także wśród hobbystów. W tej kategorii znajdują się również odtwarzacze MP3 i MP4 (a także akcesoria i rozszerzenia do tych urządzeń) oraz e-booki.
 

Kategoria ELEKTRONIKA UŻYTKOWA obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11
Logo 12
Logo 13
Logo 14
Logo 15

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod