Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

E-commerce

ABC Data zapewnia Partnerom wsparcie na każdym etapie procesu przepływu towarów i usług – od producenta do Resellera.

Najważniejszym, stosowanym w tym celu narzędziem jest InterLink – wielofunkcyjna platforma e-commerce, która umożliwia m.in. sprawdzanie dostępności i dostaw produktów, negocjowanie cen, generowanie ofert dla użytkowników końcowych, zgłaszanie i monitorowanie reklamacji, uzyskiwanie wsparcia technicznego. InterLink to pionierskie rozwiązanie w branży, które – nieustannie udoskonalane – wciąż zyskuje na funkcjonalności i wyznacza coraz wyższe standardy obsługi Partnerów. W odpowiedzi na potrzeby coraz bardziej wymagającego rynku, dystrybutor przygotował dla Klientów również dwa inne narzędzia.

Platformy B2B

BiznesLink to system wspomagający sprzedaż on-line B2B oraz obsługę logistyczną transakcji. System oferuje szeroki wachlarz możliwości administracyjnych i konfiguracyjnych, pozwalających Resellerowi na pełną kontrolę wszystkich aspektów procesu sprzedaży, poczynając od widoczności produktów i cen, przez monitorowanie dostawy, aż po informacje o aktualnych promocjach.
Kolejną platformą jest ResellerWeb. Dzięki tej usłudze, Klienci mogą szybko i wygodnie zakładać swoje własne sklepy internetowe. Są one oparte na systemie, ofercie i logistyce ABC Data, a jednocześnie umożliwiają indywidualną konfigurację e-sklepu.