Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

E-commerce

ABC Data zapewnia Partnerom wsparcie na każdym etapie procesu przepływu towarów i usług – od producenta do Resellera.

Do dyspozycji naszych Partnerów oddajemy szereg innowacyjnych platform i narzędzi e-commerce. Są one nieustannie udoskonalane, dzięki czemu wciąż zyskują na funkcjonalności, wyznaczając coraz wyższe standardy obsługi Klientów. 

InterLink

Interlink to podstawowa platforma sprzedażowa ABC Data. Dziewięć języków, siedem wersji dedykowanych dla lokalnych rynków, niemal sto tysięcy zamówień miesięcznie. Narzędzie umożliwia kompleksową obsługę transakcji, w tym: składanie zamówień, sprawdzanie stanu magazynowego, kontrolowanie realizacji złożonych zamówień, a także zasięganie informacji o dostępnych kredytach kupieckich lub statusie rozpatrywanych reklamacji. System pozwala na obsługę, w ramach zintegrowanego systemu logistycznego, klientów prowadzących działalność w różnych krajach, w lokalnych językach i przy użyciu lokalnych walut. InterLink jest nieustannie rozwijany, co procentuje doskonałą funkcjonalnością systemu oraz bardzo wysokim komfortem pracy. 

M-InterLink

m-InterLink jest darmową aplikacją mobilną do platformy InterLink. To zaawansowane narzędzie informatyczne działające na telefonach i tabletach pracujących w oparciu o systemy operacyjne Android oraz iOS. Wszystkie dane wyświetlane w aplikacji są synchronizowane z platformą transakcyjną ABC Data – InterLink. W efekcie nasi Klienci mogą od teraz robić zakupy zawsze i z każdego miejsca – tak jak chcą i lubią. Dzięki aplikacji m-InterLink nie muszą bowiem używać komputera, wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do internetu. Co więcej, zakupy zamówienia rozpoczęte w aplikacji mobilnej można dokończyć w systemie webowym i na odwrót. 

ABC Data Cloud

ABC Data Cloud to nowe narzędzie e-commerce ABC Data. Umożliwia globalnym i lokalnym dostawcom oferowanie ich rozwiązań w formie usług w chmurze w modelach IaaS, PaaS, SaaS czy DraaS. Poprzez platformę ABC Data Cloud resellerzy zarejestrowani w systemie ABC Data otrzymują dostęp do szerokiej i zróżnicowanej oferty m.in. wirtualnych serwerów, dysków sieciowych, archiwizacji i backupu danych, analiz oraz planowania. Narzędzia umożliwia resellerom oferowanie ich klientom końcowym nie tylko jednej, wcześniej skonfigurowanej usługi, lecz także „szytych na miarę” pakietów składających się z ofert różnych dostawców.

Reseller Web

Reseller Web to zaawansowana technologicznie aplikacja sklepu internetowego powiązana z ofertą produktową ABC DATA i wieloma usługami dodatkowymi. Stworzyliśmy go w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w obszarze e-commerce i potrzeby zgłaszane przez Klientów ABC Data. Projekt powstał w ścisłej współpracy z IAI S.A. – liderem rynku rozwiązań e-commerce w Polsce. Narzędzie pozwala na szybkie i bezproblemowe tworzenie oraz konfigurowanie otwartego sklepu online, w pełni zintegrowanego z systemami ABC Data. Jednocześnie zachowuje wszystkie cechy autonomicznego, profesjonalnego systemu.