Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Centrum prasowe

CRN: ABC Data - 104 proc. prognozy
2018-01-10

W ostatnim miesiącu 2017 roku ABC Data wypracowała – szacunkowo – niemal 600 milionów złotych przychodów ze sprzedaży. Dzięki rekordowemu wynikowi w grudniu, spółka znacznie przekroczyła poziom przychodów założony w prognozie wyników na 2017 rok.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym CRN.pl. Zachęcamy do lektury.

BrandsIT: ABC Data zrealizowała planowany przychód ze sprzedaży w 2017 roku
2018-01-10

W grudniu 2017 roku przychody ABC Data ze sprzedaży wyniosły rekordowe 593 miliony złotych. Wynik ten potwierdza, że ABC Data ma za sobą bardzo dobry rok. Poziom przychodów osiągnięty w grudniu był dopięciem celów Grupy. Pod względem przychodów ze sprzedaży ABC Data zrealizowała bowiem 104 proc. zakładanego na 2017 rok planu finansowego.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym brandsIT.pl. Zachęcamy do lektury.

Rekordowy grudzień dla ABC Data pod względem przychodów
2018-01-09

ABC Data wypracowała w grudniu 2017 roku 593 mln PLN szacunkowych, skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost o 5% w stosunku do poprzedniego roku. W całym 2017 roku Grupa osiągnęła 4 637 mln PLN przychodów ze sprzedaży. To oznacza, że ABC Data zrealizowała 104% poziomu przychodów założonych w prognozie wyników na ten rok.

Więcej
Bezramkowy smartfon Xiaomi Mi MIX 2 wraz ze złotym numerem Orange do wylicytowania na rzecz WOŚP
2018-01-09

W serwisie internetowych aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dostępna jest oferta smartfona Xiaomi Mi MIX 2. Zwycięzca licytacji otrzyma urządzenie wraz z kartą SIM ze złotym numerem w sieci Orange. Cały dochód zostanie przekazany Fundacji WOŚP, która w tym roku gromadzi środki na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Więcej
Puls Biznesu: ABC Data miała rekordowy grudzień
2018-01-09

W grudniu 2017 roku ABC Data wypracowała 593 mln zł szacunkowych, skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży. Oznacza to wzrost o 5 proc. rdr. W całym 2017 r. grupa osiągnęła – szacunkowo – 4,64 mld zł przychodów, a tym samym zrealizowała 104 proc. poziomu przychodów założonych w prognozie wyników na ten rok.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym dziennika Puls Biznesu. Zachęcamy do lektury.

Nowy flagowiec Xiaomi – bezramkowy Mi MIX 2 – trafi do sprzedaży
2018-01-05

W niedzielę, 7 stycznia wystartuje polska przedsprzedaż smartfona Xiaomi Mi MIX 2. Druga generacja urządzenia, którego futurystyczny design i nowatorska technologia odbiły się szerokim echem na całym świecie, zaoferuje użytkownikom jeszcze większe możliwości.

Więcej
CRN: Dystrybutor: sojusznik czy… konkurent?
2017-12-13

Jak podaje CRN Polska, zdaniem części niezależnych sprzedawców, sieci detaliczne związane z dystrybutorami IT to konkurencja, z którą jest im bardzo trudno rywalizować. W tej sytuacji uzasadnionym jest pytanie, czy współcześnie dystrybutor jest sojusznikiem, czy może konkurentem resellera? Odpowiedzi na nie szuka redaktor CRN, Krzysztof Pasławski, a stanowisko ABC Data w tej sprawie prezentuje Andrzej Kuźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym CRN.pl. Zachęcamy do lektury.

ITwiz: Chmura motorem zmian biznesowych i nowych rodzajów usług
2017-12-13

Chmura obliczeniowa daje naprawdę wiele możliwości użytkownikom rozwiązań cloud. Co istotne, otwiera też drogę do optymalizacji procesów i modeli biznesowych, jak również wprowadzania na rynek nowych rodzajów usług. Jak podkreśla zastępca redaktora naczelnego ITwiz, Piotr Waszczuk, chmura ułatwia też dystrybucję nowych usług, a co ważniejsze – wykorzystanie. W jaki sposób? Szczegóły w obszernym komentarzu Piotra Skórzyńskiego, Dyrektora Działu Rozwiązań Chmurowych w ABC Data.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ITwiz.pl. Zachęcamy do lektury.

IT Reseller: ABC Data nie zwalnia tempa
2017-12-11

Szacunkowe, skonsolidowane przychody ze sprzedaży wypracowane przez ABC Data w listopadzie wyniosły ponad 0,5 mld PLN, a dokładnie 543 mln PLN. Oznacza to wzrost o 16% w stosunku do poprzedniego miesiąca. W okresie od stycznia do listopada 2017 roku Grupa osiągnęła w sumie 4 044 mln PLN przychodów ze sprzedaży, a tym samym zrealizowała już 90,5% poziomu przychodów założonych w prognozie wyników na ten rok.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ITReseller.pl. Zachęcamy do lektury.

CRN: ABC Data przebiła miliard zł w IV kw
2017-12-08

Szacunkowe przychody ze sprzedaży wypracowane przez ABC Data w listopadzie wyniosły 543 miliony złotych. Tym samym w ciągu pierwszych dwóch miesięcy czwartego kwartału, szacunkowe przychody Spółki przekroczyły już miliard złotych.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym CRN.pl. Zachęcamy do lektury.