Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Kontakt dla mediów

Agnieszka Forasińska
T: +48 22 591 67 83
E: Agnieszka.Forasinska@abcdata.eu

Centrum prasowe

Szereg nowych akcesoriów Xiaomi w oficjalnej dystrybucji w Polsce: roboty, wkrętaki, kamery IP i inne
2018-03-07

Kilkanaście nowych akcesoriów Xiaomi trafiło właśnie do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Wśród nich znalazły się m.in. Mi Bunny Robot Builder – zdalnie sterowany robot do nauki programowania, nowy rodzaj filtra do oczyszczaczy powietrza Xiaomi, MiJia 360° Home Security Camera, plecaki i zestaw wkrętaków precyzyjnych. Urządzenia są już dostępne w sklepie Mi-home.pl.

Więcej
Xiaomi Mi MIX 2 SE (Special Edition) już dostępny w Polsce
2018-03-02

W Mi-home.pl, autoryzowanym sklepie Xiaomi, oraz w sieci Play od dziś dostępny jest smartfon Xiaomi Mi MIX 2 SE – Special Edition, dystrybuowany przez ABC Data. Główną różnicę między nim a standardową wersją modelu Mi MIX 2 widać na pierwszy rzut oka – jest to w pełni ceramiczna obudowa w kolorze białym, typu unibody (wykonana z jednego bloku materiału).

Więcej
Nowy smartwatch Xiaomi dostępny w oficjalnej dystrybucji w Polsce
2018-02-28

Xiaomi Amazfit Bip, stylowy smartwatch z GPS, pulsometrem i bardzo długim czasem pracy na baterii, jest od dziś dostępny w sprzedaży detalicznej u partnerów ABC Data, oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Polsce. To urządzenie przeznaczone dla osób uprawiających sport oraz dla tych, którzy chcą otrzymywać informacje na temat funkcjonowania organizmu w dzień i w nocy.

Więcej
Pierwsza wyprzedaż błyskawiczna w Mi-home.pl, autoryzowanym sklepie Xiaomi
2018-02-27

Mi-home.pl, autoryzowany sklep z urządzeniami Xiaomi, w najbliższy weekend (3-4 marca) przeprowadzi pierwszą wyprzedaż błyskawiczną (flash sale). Przez 48 godzin kamerkę panoramiczną Xiaomi MiJia 360° Sphere będzie można kupić o 400 zł taniej.

Więcej
Arkadiusz Lew-Kiedrowski nowym Wiceprezesem Zarządu w ABC Data odpowiedzialnym za e-commerce, IT oraz logistykę
2018-02-20

Rada nadzorcza ABC Data S.A. poszerzyła skład zarządu spółki do trzech osób. Od 1 marca 2018 roku stanowisko wiceprezesa zarządu obejmie Arkadiusz Lew-Kiedrowski, który został powołany na okres obecnej 3-letniej kadencji. Decyzja ta jest efektem intensywnego rozwoju Spółki w zakresie e-commerce oraz wdrażania nowych rozwiązań w zakresie logistyki.

Więcej
CRN: ABC Data – nowy wiceprezes
2018-02-20

Z dniem 1 marca do zarządu ABC Daty dołączy nowa osoba. Arkadiusz Lew-Kiedrowski został powołany do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ABC Daty w obecnej kadencji. Będzie odpowiedzialny za IT, logistykę, wdrożenie systemu ERP w grupie oraz za rozwiązania e-commerce. Od października 2017 roku był dyrektorem ds. technologii.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym CRN.pl. Zachęcamy do lektury.

Channel EMEA: Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Na co postawią użytkownicy chmury w 2018 roku
2018-02-20

Analitycy są zgodni: przed chmurą obliczeniową nie ma ucieczki. Cloud computing będzie stopniowo coraz silniej wdzierał się do każdego z obszarów IT, tworząc nowe możliwości, ale i wymagając dodatkowych kompetencji i zabezpieczeń. Eksperci ABC Data przyjrzeli się kluczowym trendom, które w nadchodzących miesiącach i latach ukształtują sposób wykorzystania chmury obliczeniowej przez organizacje w Polsce i na świecie.

Cały komentarz dostępny jest w portalu internetowym Channelemea.com. Zachęcamy do lektury.

ABC Data wybrana „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year”!
2018-02-14

Poznaliśmy laureatów plebiscytu „EMEA Channel Academy: 2018 Awards” organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”. Konkurencja była olbrzymia – o wygraną walczyły bowiem największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, prestiżowy tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. To czytelny sygnał, że dostrzegają oni ogromny potencjał spółki i uważają ABC Data za najlepszego partnera biznesowego w regionie CEE.

Więcej
Reseller News: Distree EMEA – ABC Data nagrodzona
2018-02-14

W gronie laureatów plebiscytu „EMEA Channel Academy: 2018 Awards”, organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”, znalazł się nasz rodzimy dystrybutor. O wygraną walczyły największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. Gratulacje!

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ResellerNews.pl. Zachęcamy do lektury.

IT Reseller: ABC Data z jedną z najważniejszych nagród branżowych
2018-02-14

Poznaliśmy laureatów plebiscytu „EMEA Channel Academy: 2018 Awards” organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”. Konkurencja była olbrzymia – o wygraną walczyły największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, prestiżowy tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. To czytelny sygnał, że dostrzegają oni ogromny potencjał spółki i uważają ABC Data za najlepszego partnera biznesowego w regionie CEE.

Cały artykuł dostępny jest w portalu internetowym ITReseller.pl. Zachęcamy do lektury.