Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Artykuły biurowe

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje szeroką gamę artykułów biurowych, szkolnych oraz papierniczych, z kluczowych, najbardziej użytecznych i popularnych obszarów, takich jak archiwizacja dokumentów, akcesoria do prezentacji danych, rozmaite akcesoria biurowe, produkty galanterii papierniczej, artykuły piśmiennicze oraz szkolne.

W ofercie dystrybutora znajdują się produkty aż 200 marek, dzięki czemu ABC Data może zaspokoić nie tylko potrzeby dowolnej wielkości biura, ale może być również źródłem zaopatrzenia dla sklepów specjalizujących się w dostarczaniu artykułów biurowych i papierniczych.

Kategoria ARTYKUŁY BIUROWE obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10

ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. 25-letnie doświadczenie i doskonała znajomość trendów pozwalają Spółce nie tylko podążać za rynkiem, ale również wpływać na jego kształt i przyszłość.

Systematycznie poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne grupy produktowe, wskazując Partnerom kierunki, w których może rozwijać się ich biznes. Oferując wysokomarżowe produkty, takie jak zabawki i gry, narzędzia, elektronarzędzia oraz artykuły biurowe, dystrybutor pomaga im zwiększać zyskowność i kreować nowe obszary działalności. Systematyczne poszerzanie portfolio, nacisk na kompleksowość oferty i najwyższą jakość produktów jest elementem strategii rozwoju Spółki. Dlatego też ABC Data nieustannie analizuje rynek, rozpoznaje nowe tendencje i identyfikuje perspektywiczne marki.

Poprzez autorską platformę zakupów internetowych InterLink dystrybutor udostępnia Partnerom portfolio kilkunastu tysięcy produktów najpopularniejszych światowych marek. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom logistycznym i informatycznym gwarantuje, że produkty z jego katalogu online trafią do każdego Partnera w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia w ABC Data.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod