Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Akcesoria

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje wszystkie akcesoria niezbędne do pracy z komputerem, takie jak myszki i podkładki, klawiatury oraz sprzęt multimedialny: komputerowe zestawy głośnikowe, słuchawki, mikrofony i kamery internetowe.

W ofercie znajduję się także tablety graficzne i digitizery oraz drobne akcesoria, takie jak listwy zasilające, podstawki pod komputery, stacje chłodzące, czytniki kart pamięci, power banki, kable, przedłużacze sygnałowe, rozgałęziacze USB, obudowy USB oraz środki czystości do urządzeń komputerowych.
 

W kategorii AKCESORIA znajdują się między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11
Logo 12
Logo 13
Logo 14
Logo 15

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod