Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Duże i małe AGD

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Kategoria obejmuje zarówno duży jak i mały sprzęt gospodarstwa domowego. W pierwszej grupie znajdują się urządzenia kuchenne i łazienkowe czyli: pralki, zamrażarki, lodówki, suszarki, kuchnie mikrofalowe, zmywarki, piekarniki, w tym urządzenia wolnostojące i do zabudowy.

ABC Data oferuje również okapy czy duże ekspresy do kawy. Wśród małego AGD znajdują się między innymi roboty kuchenne, czajniki, ekspresy do kawy, młynki, frytkownice, gofrownice, opiekacze, piecyki, krajalnice, sokowirówki, wagi kuchenne, golarki, lokówki, suszarki do włosów, maszynki do strzyżenia, wagi łazienkowe.

Obecność takiego sprzętu jest naturalną konsekwencją coraz większego pokrywania się kanałów IT oraz szeroko pojętego AGD. ABC Data oferuje produkty wszystkich znanych i liczących się dostawców, a szerokość asortymentu jest tak duża, że dystrybutor może być źródłem zaopatrzenia dla małych i wielkopowierzchniowych sklepów wielobranżowych.
 

W kategorii DUŻE i MAŁE AGD oferujemy między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10
Logo 11
Logo 12
Logo 13
Logo 14
Logo 15
Logo 16
Logo 17
Logo 18
Logo 19

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod