Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Telekomunikacja

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

ABC Data oferuje różnorodny sprzęt telekomunikacyjny: modemy, telefony i centrale analogowe PBX, telefony IP i urządzenia sieciowe dedykowane do obsługi sieciowych połączeń IP oraz punkty dostępu.

Do tej kategorii produktów należą również urządzenia związane z szeroko pojętą infrastrukturą telekomunikacyjną, takie jak specjalistyczne okablowanie i opcje rozszerzające możliwości sprzętu oraz dedykowane oprogramowanie. Cechą charakterystyczną współczesnej telekomunikacji jest systematyczny rozwój i szybkie wdrażanie nowych technologii przesyłania danych. W ofercie ABC Data znajduje się praktycznie wszystko, co niezbędne zarówno do budowy, jak i modernizacji sieci telekomunikacyjnych. Ponieważ infrastruktura sieciowa i telekomunikacyjna przenikają się wzajemnie, wiele spośród produktów, znajdujących zastosowanie w telekomunikacji znajduje się w kategorii produktowej SIECI KOMPUTEROWE. 
 

W kategorii TELEKOMUNIKACJA znajdują się między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod