Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Sieci komputerowe

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

ABC Data dysponuje szeroką ofertą urządzeń niezbędnych do tworzenia infrastruktury sieciowej, takich jak: modemy, karty sieciowe, urządzenia wzmacniające (repeater), koncentratory (hub), mosty (bridge) przełączniki (switch), punkty dostępowe (access point), routery, bramy sieciowe (gate) oraz okablowanie sieciowe.

Oferta obejmuje także serwery i urządzenia do archiwizacji (np. streamery, macierze dyskowe), urządzenia dedykowane technologii bezprzewodowej (Wi-Fi), urządzenia przeznaczone do tworzenia sieci domowych Home Plug oraz te związane z bezpieczeństwem, a także całą gamę rozszerzeń i niezbędne oprogramowanie sieciowe. Kategoria zawiera również produkty przeznaczone do monitoringu, który jest jednym z najbardziej perspektywicznych sektorów w branży IT. W ofercie ABC Data znajdują się wszystkie komponenty niezbędne do budowy systemów monitoringowych, od kamer IP, po telewizję przemysłową CCTV.
 

Kategoria SIECI KOMPUTEROWE obejmuje między innymi produkty firm:

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8
Logo 9
Logo 10

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez ponad 28 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

lat doświadczenia
+
lat doświadczenia
zamówień w 2018 roku
+
zamówień w 2018 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod