Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):

Colorovo

Zostaw swoje dane, oddzwonimy!

Stworzona przez ABC Data marka Colorovo to odpowiedź na oczekiwania Partnerów handlowych, poszukujących produktów najwyższej jakości i gwarantujących wysokie marże.

Wśród produktów Colorovo znajdują się m.in. tusze i tonery do szerokiej gamy atramentowych i laserowych drukarek i urządzeń drukujących. Dzięki produkcji na terenie Unii Europejskiej, Colorovo wyróżnia się najwyższym standardem wykonania i niezawodnością. Marka obecna na rynku od 2011 r. zyskała uznanie zarówno Partnerów handlowych, jak i ich Klientów i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek materiałów eksploatacyjnych w krajowej branży IT.  Produkty Colorovo są objęte nielimitowaną, dożywotnią gwarancją. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że jest ona dziś obecna w wielu kategoriach produktowych oferty ABC Data i obejmuje m.in. produkty biurowe i akcesoria komputerowe.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w 8 państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy nowoczesnym dystrybutorem, wychodzącym poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystującym zaawansowane rozwiązani w zakresie zamówień i logistyki. Zebrane przez 25 lat doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

paczek każdego dnia
+
paczek każdego dnia
zamówień w 2016 roku
+
zamówień w 2016 roku
resellerów
+
resellerów

Jak działamy?

Przesłane za pomocą poniższego formularza dane zostaną przekazane do Opiekuna Klienta. Jego zadaniem będzie przybliżenie Państwu zalet korzystania z naszej platformy InterLink, przedstawienie pełnej informacji o ofercie oraz pomoc w przejściu procesu rejestracji w systemie. Umożliwi to dołączenie do grona klientów ABC Daty. Jeśli okaże się, że należycie już Państwo do powyższej grupy, mamy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę promocyjną na komputery.

Porozmawiajmy o współpracy!
Przepisz kod