Spółki Grupy:
Bieżący kurs akcji ABC Data SA (ABC):
Aktualności:

O ABC Data

ABC Data S.A. jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w ośmiu państwach regionu CEE. Naszym zadaniem jest dostarczanie kompleksowych usług z zakresu dystrybucji (IT, RTV, AGD i wielu innych kategorii), logistyki, finansów oraz doradztwa. Dysponujemy największą na rynku ofertą ponad 100 tys. produktów, dostępną na platformie internetowej InterLink. Dzięki temu można zamówić towar „pod jednym dachem”. Mamy też najlepsze w branży parametry logistyczne oraz najszybsze w branży dostawy w obszarze CEE (24 – 48h). Oferujemy też naszym partnerom dedykowane programy kanałowe i atrakcyjne produkty finansowe. Jesteśmy dystrybutorem, z którym współpraca przekłada się na rozwój biznesu jego partnerów.

więcej >

Nowości

Focus Telecom
Sferia
Szersza oferta ABC Data

ABC Data i Focus Telecom rozpoczynają współpracę

Z każdym rokiem coraz bardziej zyskują na znaczeniu rozwiązania związane z cloud computingiem. Coraz chętniej sięgają po nie zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele świata biznesu. To właśnie tym ostatnim dedykowane są dostępne w środowisku chmurowym narzędzia komunikacji biznesowej Focus Telecom. Od tego roku są one dystrybuowane przez ABC Data.

Więcej (.pdf) >

Telefonia nomadyczna Sferii ze wsparciem ABC Data!

ABC Data, lider dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej, została oficjalnym partnerem firmy telekomunikacyjnej SFERIA S.A. W ramach współpracy dystrybutor odpowiada za zaopatrzenie oferty telefonii nomadycznej operatora w sprzęt i akcesoria mobile w całym kraju.

Więcej (.pdf) >

ABC Data - nowy rok pod znakiem coraz szerszej oferty

Jednym z najważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej w nowoczesnej dystrybucji jest komplementarność portfolio produktowego. ABC Data, zgodnie z przyjętą strategią dynamicznie poszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie asortyment spółki wzbogacił się między innymi o kolejne rozwiązania z zakresu przechowywania i ochrony danych, alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, a także nowe marki z kategorii zabawek, artykułów biurowych, narzędzi i elektronarzędzi. Systematyczne poszerzanie oferty to efekt przyjętego sposobu działania w oparciu o model one-stop-shop.

Więcej (.pdf) >

Nowy asortyment